VÝROBNÍ MOŽNOSTI

Firma MARKOS Trading, s.r.o. disponuje a zajišťuje výrobu v rámci těchto technologií:

  • zpracování plechu, CNC řezání laserem, CNC vysekávání, CNC ohraňování a ohýbání
  • váření trubkových profilů na CNC ohýbacím stroji (3D)
  • svařování (MIG, MAG, TIG)
  • CNC obrábění jako soustružení, frézování (vertikální i horizontální), vrtání, broušení (na kulato i na plocho)
  • elektroerozivní řezání drátkem a hloubení
  • povrchové úpravy: tryskání balotinou nebo broky, elektrolytické leštění, galvanické pozinkování, chromování (tvrdé i dekorativní), niklování, eloxování, černění, práškové lakování, mokré lakování atd.
  • tepelné zpracování: žíhání, kalení, cementování, nitridace, zušlechtění atd.

V rámci našich výrobních projektů zpracováváme celou škálu technických materiálů různých druhů a jakostí jako jsou uhlíkové oceli, nerezové oceli, nástrojové oceli, hliník a slitiny hliníku (duraly), bronz, měď, mosaz, technické plasty (POM, PA, PETP, PEEK atd.).

Dále pro naše zákazníky zajišťujeme i konstrukční práce a zpracování výrobní a výkresové dokumentace ve 3D/2D a v provedení dle specifikace zákazníka (nejčastěji Solidworks/AutoCAD).

Kromě výroby samostatných komponentů nabízíme a provádíme i montáže funkčních sestav kompletních strojů či zařízení a to jak po mechanické, tak i elektrické a elektronické stránce v rámci našich čistých montážních prostor.

Nedílnou součástí naší výroby je také středisko kontroly vybavené moderní digitální měřící technikou, kde je veškerá naše produkce kontrolována.

ZAHÁJENÍ PROVOZU NOVÉ HALY

markos production

Společnost MARKOS Production, s.r.o. zahájila provoz nové výrobní haly o rozloze 1200m2 a s tím i nových administrativní prostor.

Navštivte nás v Brně na ulici Košuličova 35.

Váš spolehlivý partner pro dodávky strojních dílců, kompletních strojů a zařízení.

Copyright © 2017 MARKOS Production s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro dodávky strojních dílců, kompletních strojů a zařízení.