VÝROBNÍ MOŽNOSTI

Firma MARKOS Production, s.r.o. disponuje a zajišťuje výrobu v rámci těchto technologií:

  • zpracování plechu, CNC řezání laserem, CNC vysekávání, CNC ohraňování a ohýbání
  • váření trubkových profilů na CNC ohýbacím stroji (3D)
  • svařování (MIG, MAG, TIG)
  • CNC obrábění jako soustružení, frézování (vertikální i horizontální), vrtání, broušení (na kulato i na plocho)
  • elektroerozivní řezání drátkem a hloubení
  • povrchové úpravy: tryskání balotinou nebo broky, elektrolytické leštění, galvanické pozinkování, chromování (tvrdé i dekorativní), niklování, eloxování, černění, práškové lakování, mokré lakování atd.
  • tepelné zpracování: žíhání, kalení, cementování, nitridace, zušlechtění atd.

V rámci našich výrobních projektů zpracováváme celou škálu technických materiálů různých druhů a jakostí jako jsou uhlíkové oceli, nerezové oceli, nástrojové oceli, hliník a slitiny hliníku (duraly), bronz, měď, mosaz, technické plasty (POM, PA, PETP, PEEK atd.).

Dále pro naše zákazníky zajišťujeme i konstrukční práce a zpracování výrobní a výkresové dokumentace ve 3D/2D a v provedení dle specifikace zákazníka (nejčastěji Solidworks/AutoCAD).

Kromě výroby samostatných komponentů nabízíme a provádíme i montáže funkčních sestav kompletních strojů či zařízení a to jak po mechanické, tak i elektrické a elektronické stránce v rámci našich čistých montážních prostor.

Nedílnou součástí naší výroby je také středisko kontroly vybavené moderní digitální měřící technikou, kde je veškerá naše produkce kontrolována.

CERTIFIKÁT

markos production - certifikát

Váš spolehlivý partner pro dodávky strojních dílců, kompletních strojů a zařízení.

Copyright © 2024 MARKOS Production s.r.o. - Váš spolehlivý partner pro dodávky strojních dílců, kompletních strojů a zařízení.